21 września uczniowie klas 1-3 wzięli udział w plenerowym działaniu profilaktycznym „Bezpieczna droga do szkoły 2022”

Akcja zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Kozienicach odbyła się na terenie Ogrodu Jordanowskiego. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych szereg atrakcji : gry, zabawy związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego, pokaz motocykli, konkurs plastyczny, pokaz pierwszej pomocy. Podczas spotkania uczniowie mieli również okazję sprawdzić swoją wiedzę z przepisów i zasad ruchu drogowego na symulatorze jazdy motocyklem.
Największą atrakcją była demonstracja sprzętu Państwowej Straży Pożarnej. Nasi podopieczni mieli okazję zobaczyć, w jaki sposób rozcinane są samochody w wypadkach samochodowych i jak ratowani są poszkodowani.
Podziękowania dla : Gmina Kozienice , Komenda Powiatowa Policji w Kozienicach, Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach , Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Radom WORD Radom, Centrum Usług Społecznych w Kozienicach , Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach, Grupa Motocyklowa HusarR.

Więcej na naszym profilu fb -> Album – „Bezpieczna droga do szkoły”