Kadra

Kadra

rok szkolny 2021 – 2022

Język polski

Agnieszka Cieślakowska

Grażyna Kręcisz

Dorota Stępień

Język angielski:

Renata Kobylska
Dorota Mazur
Przemysław Nowak

Język niemiecki

Jowita Madej

Magdalena Prygiel
Agnieszka Smarz

Dorota Wrzosek

Religa

Elżbieta Komorowska

Alicja Kucharska

Ks. Arkadiusz Wójcik

Historia:
Grzegorz Kocyk
Grażyna Kręcisz

Wiedza o społeczeństwie:
Maria Rytko

Matematyka

Bożena Jagiełło

Katarzyna Król
Joanna Skirzyńska

Urszula Szerszeń

Fizyka:
Urszula Szerszeń

Chemia:
Bożena Jagiełło

Przyroda:

Maria Rytko

Biologia:
Iwona Bitner

Anna Janowska

Geografia:

Maria Rytko

Informatyka:

Sebastian Kotlarek

Technika:
Sebastian Kotlarek

Muzyka:

Dorota Kogut

Plastyka:
Dorota Kogut

Wychowanie fizyczne:

Dariusz Bojdziński
Krzysztof Caban

Andrzej Suwała

Tomasz Trela

Edukacja dla bezpieczeństwa:
Jacek Wochniak

Edukacja wczesnoszkolna:

Sylwia Bernaś

Elżbieta Deszczka

Teodozja Kamionka

Magdalena Karcz – Głowacka

Małgorzata Sienkiewicz

Agnieszka Strzelczyk

Małgorzata Tokarczyk

Dorota Wrzosek

Przedszkole:

Monika Deszczka

Bernarda Dobrowolska

Ewelina Gabryszewska

Angelika Gołębiowska

Katarzyna Kobus-Zatorska

Małgorzata Kowalik

Patrycja Kryczka

Joanna Muniak

Natalia Nowak

Małgorzata Neumann

Aleksandra Rembielińska- Grygiel

Małgorzata Sternicka

Ada Wiak

Justyna Wałęka

Rewalidacja:

Iwona Bitner

Krzysztof Caban

Agnieszka Cieślakowska

Elżbieta Deszczka

Sylwia Kalbarczyk

Joanna Lenarczyk

Dorota Mazur

Agnieszka Subocz

Izabela Wach Śmietanka

Wspomaganie:

Iwona Bitner

Krzysztof Caban

Agnieszka Cieślakowska

Sylwia Kalbarczyk

Grzegorz Kocyk

Joanna Lenarczyk

Agnieszka Smarz

Dorota Stępień

Agnieszka Subocz

Izabela Wach Śmietanka

Jacek Wochniak

Świetlica:

Krzysztof Bojdziński

Sylwia Bernaś

Elżbieta Deszczka

Magdalena Głowacka Karcz

Dorota Kogut

Bożenna Jagiełło

Wiesława Kucharska

Katarzyna Król

Agnieszka Klimas

Joanna Lenarczyk

Przemysław Nowak

Magdalena Prygiel

Urszula Szerszeń

Małgorzata Sienkiewicz

Agnieszka Strzelczyk

Agnieszka Subocz

Małgorzata Tokarczyk

Wychowanie do życia w rodzinie:

Iwona Bitner

Biblioteka:
Wiesława Kucharska

Szkolny doradca zawodowy:
Wiesława Kucharska

Logopeda szkolny:
Magdalena Cichowlas

Pedagog szkolny:
Aleksandra Jasik

Doradcy metodyczni:

Anna Janowska

Szkolne Koło Sportowe:

Krzysztof Caban

Tomasz Trela

Wychowawcy:

Klasa 1 a- Agnieszka Strzelczyk

Klasa 1 b- Sylwia Bernaś

Klasa 1c- Elżbieta Deszczka

Klasa 1d- Magdalena Głowacka Karcz

Klasa 2a- Magdalena Prygiel

Klasa 2b- Teodozja Kamionka

Klasa 2c- Małgorzata Tokarczyk

Klasa 3a- Małgorzata Sienkiewicz

Klasa 3b- Dorota Wrzosek

Klasa 4a- Dariusz Bojdziński

Klasa 4b- Agnieszka Cieślakowska

Klasa 4c- Renata Kobylska

Klasa 5a- Joanna Skirzyńska

Klasa 7a- Dorota Mazur

Klasa 7b- Bożena Jagiełło

Klasa 8a- Katarzyna Król

Klasa 8b- Sebastian Kotlarek