29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tegoroczny, już 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był szczególny, ponieważ został przeprowadzony w dobie pandemii. Mimo nietypowej sytuacji czteroosobowa grupa wolontariuszy z Naszej Szkoły w składzie: Julia Brodowska, Mikołaj Brodowski oraz Zofia Dropia i Oliwia Waligórska  wzięła w nim udział i z całym sercem zaangażowała się w dzieło Jurka Owsiaka. Uczniowie kwestowali pod opieką P. Doroty Mazur oraz Pana Dyrektora Tomasza Treli, również z zaangażowaniem pracującego w charakterze wolontariusza. W śnieżną i mroźną, lecz przepiękną niedzielę  31 stycznia 2021 r. podążając ulicami naszego miasta, wolontariusze zebrali pokaźne sumy pieniędzy. Zostaną one przeznaczone na zakup sprzętu dla oddziałów: laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Wolontariusze z naszej szkoły otrzymali gorące podziękowania od szefowej kozienickiego sztabu WOŚP, Pani Urszuli Strzelczyk za olbrzymią dawkę optymizmu, wytrwałość, przemiłą atmosferę oraz poświęcony czas i uśmiech który zachęcał Kozieniczan do napełniania puszek. Za zebrane pieniądze fundacja  będzie mogła wesprzeć lekarzy w ratowaniu życia i zdrowia dzieci.

Julko, Mikołaju, Zosiu, Oliwko – jesteśmy z Was dumni!