Sukces Ksymeny i Ady – X Przegląd Twórczości Młodzieżowej „Pasterz i Ojciec”

Na  przegląd  składają  się cztery  konkursy: literacki,  recytatorski,  plastyczny i wiedzy o  życiu  Karola Wojtyły  –  Jana  Pawła  II.  Celem  przeglądu  jest  uczczenie  pamięci  naszego papieża, pogłębienie wiedzy o nim, zapoznanie się z jego twórczością, jak również rozwijanie wrażliwości  dzieci  i  młodzieży.  W  etapie  międzyszkolnym  wzięło  udział  11  gimnazjów  z terenu  Radomia  i  diecezji  radomskiej.  Naszą  szkołę  reprezentowały  uczennice:  Ksymena Maciąg  kl.3e,  Adrianna  Wałęka  kl.2d,  Anna  Turek  kl.1a,  Dominika  Słowińska  i  Izabela Narojczyk z kl. 1e pod opieką pani Alicji Kucharskiej. Zdolności plastyczne Ksymeny i Ady zostały  zauważone  i  wysoko  ocenione.  Praca  wykonana  przez  Ksymenę  zajęła  I  miejsce  a praca Ady II miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

{gallery}images/pg1/2013-2014/Konkursy/Pasterz i Ojciec{/gallery}