Akcja „Żonkil” po raz drugi !!!

25 maja na ulicach Kozienic odbył się happening, podczas którego uczniowie naszego gimnazjum zachęcali mieszkańców Kozienic do udziału w Akcji Żonkil, wpierającej Fundację Hospicjum – Razem możemy więcej”. Od dwóch lat na terenie naszego powiatu działa wielodyscyplinarny zespół specjalistów wspierających chorych zmagających się z chorobami nowotworowymi. W tym roku nasze koleżanki Julia Byzdra i Adrianna Jezuita dołączyły do grona wolontariuszy, aby wspierać chorych. BRAWO DLA NICH!!!
Podczas happeningu nasi uczniowie prezentowali swoje talenty: wokalne, muzyczne i taneczne w ten sposób zachęcając ludzi, aby w niedzielę 28 maja dołączyli się do „Akcji Żonkil”. Hasło fundacji to RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców Kozienic i okolic, aby w niedzielę wrzucili do puszek „przysłowiową złotówkę”. Od 7:30 do 13:00 na ulicach naszego miasta będziecie Państwo mogli spotkać wolontariuszy. ZAPRASZAMY. Każdy grosz to pomoc dla chorych.

Podziękowania dla firmy MGD System Radosław Ośka za pomoc w organizacji happeningu.