Brąz w halowej piłce nożnej chłopców

Dnia 26 października  2019 r. w hali sportowej w Kozienicach odbyły się zawody sportowe w halowej piłce nożnej chłopców na szczeblu gminy   rocznika 2008 i młodszych. Drużyna naszej szkoły w składzie:  Dawid Kiczyński 5b, Igor Myśków 5a, Filip Szczepanik 5a, Bartek Wojtasik 5a, Kacper Okrój 5a, Kacper Włodarczyk 5a, Patryk Kutyła 5a , zmierzyła się z drużynami ze Szkół Podstawowych terenu gminy Kozienice o awans do rozgrywek na szczeblu powiatu. Rozgrywki prowadzone były systemem grupowym. W grupie uczniowie grali z drużyną PSP w Janikowie i PSP w Wolo Chodkowskiej; wygrywając obydwa spotkania wynikiem (3: 0) i (2 :1) awansowali do ½ finałów gdzie zmierzyli się z drużyną PSP nr 1 w Kozienicach. Po przegranym meczu (4:0) pozostała już tylko gra o III m z zawodnikami  PSP w Janikowie. Wygrywając  spotkanie (1: 0) ostatecznie zdobyli brąz i zajęli miejsce na podium.  Opiekunem drużyny był Dariusz Bojdziński.