Ciekawa biologia…

Jak sama twierdzi, biologia interesowała ją od wczesnego dzieciństwa. Uwielbiała przeglądać encyklopedie i oglądać programy o tematyce przyrodniczej. W szkole podstawowej zainteresowała się ornitologią. Zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ornitologicznym im. L. Pac – Pomarnackiego.

W gimnazjum zainteresowanie naukami przyrodniczymi nie zmalało. Nauka biologii zawsze przychodziła jej łatwo, ale udział w konkursie okazał się sporym wyzwaniem, ponieważ zetknęła się z trudnymi pojęciami m.in. z zakresu genetyki. Poznanie nowych zagadnień wymagało to od niej wiele pracy, jednak trud, jaki w nią włożyła zaowocował dużym sukcesem. Otrzymanie tytułu finalisty jest ogromnym wyróżnieniem. Karolina na dalszym etapie kształcenia pragnie poświęcić się jeszcze z większym zaangażowaniem biologii, tak by w przyszłości powtórzyć sukces olimpijski tym razem na poziomie szkoły średniej.

Życzymy Karolinie wielu sukcesów na tym polu oraz spełnienia marzeń. Ze swojej strony możemy dodać, iż wierzymy, że tak zaplanowana ścieżka edukacyjna poparta sumienną pracą w przyszłości da oczekiwane efekty. Brawo Karolina !!!

{gallery}images/pg1/2012-2013/Karolina Nastula{/gallery}