Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców

30 kwietnia 2022r. na stadionie miejskim w Kozienicach odbyły się zawody „Czwórbój lekkoatletyczny” dziewcząt i chłopców rocznik 2009 i młodszych. Uczniowie startowali w konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600m (dziewczęta) i bieg na 1000m (chłopcy). W zmaganiach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły w składzie:
Dziewczęta: Środa Aleksandra, Śmietanka Maja, Zielona Hanna, Malczenko Oliwia, Węgrzycka Maja;
Chłopcy: Lach Wiktor, Strzelczyk Dawid, Kołodziejski Gabriel, Tomczyk Miłosz,Jasek Kacper. Nasi reprezentanci rywalizowali z swoimi kolegami ze szkół: PSP nr 3, PSP nr 2 w Kozienicach, oraz PSP w Janikowie. O wyniku decydowała suma punktów zdobyta przez drużynę we wszystkich konkurencjach. W klasyfikacji końcowej drużyna dziewcząt zajęła II miejsce wynikiem – 340 punktów, natomiast drużyna chłopców zdobyła 672 punkty i ostatecznie zajęła I miejsce.