Dni Walki z Głodem 2019

Chcąc dołożyć naszą małą cegiełkę do ogólnoświatowej walki z problemem niedożywienia włączyliśmy się aktywnie w obchody Dni Walki z Głodem, które odbyły się w naszej placówce w dniach 4.12.2019 r. oraz 5.12.2019 r. Po raz kolejny odbyła się w naszej szkole zbiórka pieniędzy na rzecz osób borykających się z problemem niedostatku. Fundusze pozyskano ze sprzedaży pysznych ciast przygotowanych i dostarczonych przez uczniów naszej szkoły. Ciasta można było nabyć podczas przerw międzylekcyjnych na korytarzu szkolnym. Dużym zaangażowaniem w przygotowanie i przeprowadzenie zbiórki wykazali się członkowie Szkolnego Koła PCK, swoim entuzjazmem i pozytywną energią zarazili nas wszystkich. Przygotowując naszą akcję chcieliśmy zaznaczyć, że problem głodu i niedożywienia, z którym zmaga się tak wielu ludzi, nie jest nam obojętny. Nasza akcja każdego roku cieszy się co raz większym zainteresowaniem wśród uczniów i pracowników szkoły. Członkowie Szkolnego Koła PCK, otwarci na pomoc innym bardzo chętnie przygotowali pyszne ciasta  i aktywnie pomagali przy ich sprzedaży na terenie naszej placówki. Wszystkim uczniom rodzicom, wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi, którzy wspierali naszą akcję serdecznie dziękujemy. Koordynatorkami akcji były panie Magdalena Prygiel i Dorota Mazur.