Drodzy rodzice. Dziękujemy

Drodzy Rodzice !
Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Was – Rodziców naszych przedszkolaków i uczniów za zrozumienie naszej sytuacji w trudnym dla nas okresie – podczas akcji protestacyjnej. Państwa solidarność z nami, wyrozumiałość, wszystkie miłe gesty i słowa były dla nas i są ogromnym wsparciem i wiele dla nas znaczą. Dlatego też kierujemy do Was niezwykle ważne słowo: DZIĘKUJEMY.

Chcielibyśmy, abyście Państwo wiedzieli, że sama decyzja o podjęciu strajku była dla nas bardzo trudna, bowiem mieliśmy świadomość, że spowoduje to duże kłopoty w organizacji Państwa codziennego życia. Sami jesteśmy rodzicami i także musieliśmy zorganizować opiekę dla naszych dzieci. Jednak w trosce o przyszłość edukacji zdecydowaliśmy się o podjęcie tego kroku. Nasza walka nie toczyła się wyłącznie o pieniądze, ale o prestiż, szacunek i godność zawodu nauczyciela. Kochamy naszą pracę i cieszymy się, że powierzyliście nam swoje dzieci. Staramy się dbać o nich ze wszelkich sił, jak najlepiej, nauczać, wychowywać, przygotowywać do kolejnego etapu ich życia. I dalej będziemy to czynić, bo dobro naszych przedszkolaków i uczniów jest dla nas najważniejsze.
Z wyrazami szacunku nauczyciele i pracownicy PSP nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach