Duży sukces naszych tenisistów stołowych w województwie !!!

10 maja w hali sportowej w Ciechanowie odbył się finał Mazowsza w tenisie stołowym chłopców w ramach eliminacji do XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali Wiktor Wasiński 2E oraz Mikołaj Maciejewski 2E. W zawodach udział wzięli uczniowie z 14 szkół gimnazjalnych. Turniej został rozegrany w 4 grupach. System rozgrywek w grupach, każdy z każdym do 2 wygranych setów a półfinał i finał do 3 setów. Nasi uczniowie trafili do grupy D – PG2 Gostynin , PG 1 Płońsk i PG 1 Kozienice po rozgrywkach w grupie ostatecznie zajęli 9 miejsce w województwie mazowieckim. Dla naszej szkoły jest to duże osiągnięcie, ponieważ po raz trzeci w jej historii szkoły nasi uczniowie uplasowali się tak wysoko w mistrzostwach Mazowsza. Do turnieju przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Caban WIELKIE GRATULACJE

Klasyfikacja generalna: 1.PG 2Gostynin 2.PG 2Piaseczno 3.PG Grodzisk Mazowiecki 4.PG Zawidz Kościelny 5.PG Legionowo 6.PG Goworowo 7.PG Szymanów 8.PG 1Płońsk 9.PG1 Kozienice 10.PG Wiśniewo 11.PG Sabnie 12.PG Krasnosielc 13.PG Warszawa 13.PG Chlewiska