Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa :-)

7 lutego w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowo-walentynkowa dla klas siódmych i gimnazjalnych. Podczas dyskoteki Zuzia Chrapek i Bartek Traczyk z klasy IIa w mistrzowski sposób zaprezentowali „dance battle”. Pokaz został przyjęty głośnym aplauzem. Z całą pewnością byli inspiracją dla innych, aby rozwijać swe taneczne talenty. Podczas zabawy można było zrobić sobie pamiątkę w postaci zdjęcia na walentynkowej fotościance.  DJ’em tej imprezy był Kuba Włodarczyk, a utworzona wcześniej na Facebooku playlista uwzględniała muzyczne życzenia całej społeczności szkolnej.
Wspaniała atmosfera panująca na dyskotece na długo zapadnie nam w pamięci. Ogromne podziękowania należą się Samorządowi Uczniowskiemu, a także nauczycielom, którzy pilnowali, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i żeby każdy wrócił bezpiecznie do swojego domu.