Dyskoteka z okazji „Dnia Chłopaka”

Dnia 29.09.2011 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopaka. Motywacją i zachętą do udziału w zabawie były pieczątki .Dzięki nim można było dostać się na salę a także być niepytanym następnego dnia przez nauczycieli. Atrakcją imprezy był wybór „Mistera Szkoły”. Zadaniem dziewcząt było zgłoszenie dziesięciu kandydatów, ubiegających się o ten zaszczytny tytuł. Chłopaki oznaczeni zostali numerkami a tańczyli w kółku. Tuż po tym odbyło się głosowanie, a po zliczeniu głosów przez jury ogłoszenie następujących wyników:

– Mister Szkoły, czyli pierwsze miejsce wytańczył sobie Przemysław Lenarcik ,kl. IIb

– Mister Tańca , czyli drugie miejsce zajął Rafał Pietrzyk, kl. IIb

– Mister Uśmiechu, czyli trzecie miejsce otrzymał Dawid Gogacz, kl. IIe

– Wyróżnienie: Karol Frączek.

Dyskoteka rozkręciła się na dobre po konkursie karaoke, w którym uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. O godz. 20 zakończyła się impreza , a wszyscy zmęczeni, wytańczeni ale szczęśliwi udali się do domu. Wg nas ta dyskoteka była jedną z najbardziej udanych, a Wy jak sądzicie?

{gallery}images/pg1/2011-2012/dyskoteka{/gallery}