Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy obsługi. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie dyrektor szkoły mgr Tomasz Trela powitał wszystkich zgromadzonych i złożył życzenia wielu osiągnięć w pracy pedagogiczno-wychowawczej. Podczas akademii głos zabrał przewodniczący Samorządu Szkolnego Artur Bębeńca oraz przedstawiciel Rady Rodziców – pani Edyta Bartosiewicz. Potem pan dyrektor wręczył nagrody wyróżniającym się nauczycielom: wicedyrektor Barbarze Wojtasik, Dorocie Stępień, Urszuli Szerszeń oraz Joannie Skirzyńskiej.
Po części oficjalnej młodzież pod kierunkiem Agnieszki Cieślakowskiej i Magdaleny Cichowlas przedstawiła montaż słowno – muzyczny pt. „Edukacja przez wieki”. Pokazano w nim zmiany, jakie zachodziły w polskim szkolnictwie na przełomie wieków.
Na zakończenie dyrektor szkoły mgr Tomasz Trela podziękował wszystkim za uczestnictwo w Dniu Edukacji Narodowej.

{gallery}images/pg1/2011-2012/Dzien Edukacji Narodowej{/gallery}