Dzieci z Grupy Żabki z wizytą w Domu Seniora W Kozienicach

26.10.2022 r. dzieci z grupy Żabki pod opieką Pani Moniki Deszczki i Pani Ady Wiak wybrały się z wizytą do Dziennego Domu Seniora w Kozienicach. Podczas spotkania Seniorzy przeczytali przedszkolakom bajkę Wandy Chotomskiej ,,Pięciopsiaczki,, oraz przygotowali słodki poczęstunek. Dodatkową atrakcją był interaktywny „Magiczny dywan”, który sprawił dzieciom wiele radości.  Pamiętajmy, że takie spotkania są bardzo ważne oraz potrzebne  w budowaniu więzi  społeczności lokalnej. W podziękowaniu za zaproszenie przedszkolaki wręczyły wszystkim zgromadzonym własnoręcznie wykonane kwiaty oraz laurki. To sympatyczne spotkanie zakończyło się wspólną fotografią. Dziękujemy za gorące przyjęcie i mile spędzone chwilę.