DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

Jak co roku styczeń to miesiąc, w którym przedszkolaki przygotowują się do bardzo ważnej uroczystości, mianowicie Dnia Babci i Dziadka. Każdy z Nas doskonale wie, jak ważne w naszym życiu są te osoby , jak wiele im zawdzięczamy, jak dużo miłości, całusów, uścisków i słodyczy dają swoim wnukom. Te ostatnie odwdzięczają się bezwarunkową miłością oraz piosenką, wierszem, tańcem, czy też przedstawieniem teatralnym.
Nie inaczej było w tym roku w naszych oddziałach przedszkolnych. Żabki, Delfinki, Motyle, Krasnoludki przygotowały dla swoich dziadków przepiękne występy artystyczne zawierające piosenki,
wiersze i montaże słowno-muzyczne ukazujące ich miłość, wdzięczność i życzenia długiego życia dla Dziadków. 4-letnie Słoneczka dodatkowo przygotowały inscenizację o 12 miesiącach. Ich równolatki Biedronki, w tym roku zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na Bal Karnawałowy. Podczas jego trwania nasi seniorzy mogli potańczyć z wnukami, ze sobą nawzajem, jak również powrócić wspomnieniami do młodzieńczych lat przy muzyce Krzysztofa Krawczyka, Jerzego Połomskiego, czy Marii Koterbskiej.
Rodzice naszych przedszkolaków zadbali o słodki poczęstunek, ciepłe i zimne napoje dla gości i małych artystów, za co serdecznie dziękujemy.
To był wyjątkowy czas w naszych oddziałach przedszkolnych i z niecierpliwością czekamy na przyszły rok, gdzie ponowienie spotkamy się w tym samym gronie.