Dzień Otwarty w naszej szkole

Pierwszego dnia wiosny gościliśmy uczniów z klas szóstych ze szkół podstawowych PSP Nr 1, PSP Nr 3, PSP w Wólce Tyrzyńskiej, PSP w Brzeźnicy, PSP w Janikowie, PSP w Kociołkach, PSP w Stanisławicach. Tego dnia młodzież wraz z dyrekcją i nauczycielami przygotowała dni otwarte przedstawiając uczniom ofertę naszej placówki. Muzyczno- tanecznym rytmem rozpoczęliśmy całą uroczystość. Podczas pierwszej części uczniowie mogli posłuchać krótkich informacji o naszej działalności, zobaczyli film prezentujący naszą szkołę, jak również obejrzeli przedstawienie teatralne pt: „Sen o gimnazjum”. Podczas uroczystości nie zabrakło również tańca i żywej muzyki. Po części oficjalnej uczniowie zostali podzieleni na grupy i pod opieką uczniów wyruszyli by zwiedzać szkołę. Uczestniczyli w zajęciach z: chemii, historii ,matematyki, języka polskiego, języka angielskiego. Zobaczyli również nasz blok sportowy, Izbę Pamięci, świetlicę, bibliotekę i strzelnicę. Pełni wrażeń opuścili naszą szkołę. Już nie możemy się doczekać, kiedy spotkamy się z nimi we wrześniu. Zapraszamy.