I miejsce w XVI Przeglądzie Kabaretów Szkolnych

W piątek 22 marca w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach odbył się XVI Przegląd Kabaretów Szkolnych. Motywem przewodnim towarzyszącemu wydarzeniu było przedstawienie repertuaru inspirowanego życiem własnej szkoły lub bieżącym życiem społeczności lokalnej.
Uczniowie klasy 3B w składzie ( Martyna Górniak, Emilia Popis, Karolina Różańska, Weronika Seroka, Wiktoria Łukasiewicz, Dawid Maćkula, Patryk Kondratowicz, Jakub Kordas, Jakub Wójcik, Bartosz Tęczarski i Filip Wiśniewski) zaprezentowali przedstawienie pt.: „Zakończenie gimnazjum”, gdzie z przymrużeniem oka przedstawili 3 lata nauki w murach szkoły PSP nr 4.
Występ zrobił ogromne wrażenie na jurorach, klasa 3B została nagrodzona gromkimi brawami, a Pani dyrektor OPP „Ogrodu Jordanowskiego” Urszula Strzelczyk zaprosiła grupę na występ z okazji Dnia Dziecka na terenie OSiR-u w ramach Dni Puszczy.
Także ruszamy w tournee:).
Grupa kabaretowa otrzymała dyplom wraz ze statuetką. Wszystkim uczestnikom sprezentowano firmowe ogródkowe kubki.

Przegląd zakończyła nietypowa sesja zdjęciowa z rekwizytami w fotobudce.

Reżyseria, choreografia, muzyka: Emilia Popis, Filip Wiśniewski, Karolina Bucior
Scenariusz: Samo życie:)

Opiekun grupy: Karolina Bucior.