II INTEGRACYJNY RAJD UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kozienicach o godz. 9.00 . Po wspólnej rozgrzewce przy muzyce uczniowie rozpoczęli drużynowe zmagania w konkurencjach sportowych na wesoło a następnie sprawdzili swoją wiedzę na temat historii Kozienic. Poszczególne zadania były nagradzane punktami. Po ich podliczeniu klasyfikacja wypadła następująco:

I m –   kl. I e     26 pkt.
II m –  kl. I b     24 pkt.
III m –  kl. I c     21 pkt.
IV m – kl. I a    18 pkt.
V m – kl. I d    17 pkt.

Klasy za udział w konkurencjach otrzymały pamiątkowe dyplomy,  a dla  wszystkich uczestników rajdu zostały ufundowane nagrody w postaci słodyczy, które wręczył  Dyrektor Gimnazjum pan Tomasz Trela . Imprezę zakończyło  wspólne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek, muzyką i tańcem. Rajd Integracyjny Klas Pierwszych był udany i spełnił swoje zadania. Wszyscy świetnie się bawili, lepiej poznali i przeżyli niezapomniane chwile.

Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego   oraz wychowawcy klas I. Quiz historyczny przygotowała i przeprowadziła nauczycielka  historii – p.   Bożena Kutera

{gallery}images/pg1/2013-2014/rajd integracyjny{/gallery}