INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE – zawody gminne

Sportowy rok szkolny 2019/20 rozpoczęły zawody w indywidualnych biegach przełajowych w dniu 07.09.2019 r. na terenie leśnym w Kozienicach . W zawodach wzięło udział około 60 uczniów siedmiu szkół podstawowych: Publiczna Szkoła Podstawowa w Janikowie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Stanisławicach, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy, Publiczna Szkoła Podstawowa nr1, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kozienicach, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Kozienicach oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4. Biegi odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych – rocznik 2005 i 2006. Najlepsi uczniowie w poszczególnych kategoriach wiekowych zakwalifikowali się do zawodów powiatowych.
Klasyfikacja końcowa:
DZIEWCZĘTA
Kl. VIII (2005)
I miejsce – Julia Sot – 8a
IV miejsce – Katarzyna Klimowicz -8a

CHŁOPCY
Kl. VIII (2005)
VII miejsce – Maciek Rudzki– 8c
VIII miejsce – David Vardanyan – 8c
IX miejsce – Oskar Warmijak– 8c

Zawodnicy zajmujący trzy pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowe medale .
Opiekunem uczniów był Krzysztof Caban