Informacja dyrektora szkoły

W związku z wystąpieniem zakażeń koronawirusem na terenie kraju, Główny Inspektor Sanitarny wydał zalecenia dotyczące ograniczenia ryzyka zachorowania. Są one dostępne na stronie www.gis.gov.pl

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego na terenie kraju zwracamy się z prośbą do Rodziców, aby w przypadku wystąpienia u dzieci objawów takich jak kaszel, katar, lekkie przeziębienie pozostawić swoje pociechy w domu. W sytuacji, gdy występują wymienione powyżej objawy lepiej nie narażać na zachorowanie swojej pociechy, ale i innych dzieci uczęszczających do placówki.

Prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i nieuleganie panice związanej z koronawirusem.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że dokładamy wszelkich starań, aby w naszej placówce dopilnować wszystkich środków higienicznych i sanitarnych zalecanych przez właściwe organy.

Dyrektor PSP4

Tomasz Trela