Jesienny koncert

W dniu 22 października w  sali widowiskowej Centrum Kulturalno – Artystycznym w Kozienicach odbył się koncert muzyczny, w którym pod opieką wychowawczyń uczestniczyli uczniowie klas 1a, 3a i 3b.Podczas koncertu dzieci miały okazję usłyszeć młodszych i starszych wychowanków Szkoły Muzycznej I Stopnia w Kozienicach. Najmłodsi artyści poradzili sobie doskonale! Nie straszna im była trema, a ich występy wzbudziły zachwyt i gromkie brawa publiczności. Starsi  popisali się kunsztem wirtuozerii i znakomitym obyciem ze sceną. Nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z utworami wokalnymi i instrumentalnymi; klasycznymi i rozrywkowymi; wykonywanymi solo oraz przez zespoły kameralne. Mogli również spróbować swoich sił podczas próby gry na prezentowanych instrumentach.