Jesteśmy liderem…

Organizatorem konkursu był Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik. Podczas gali nasi uczniowie zaprezentowali interesujący i oryginalny program artystyczny.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Aleksandra Rybakowska, Wiktoria Rytko, Katarzyna Tyśkiewicz ( z klasy Ia), Paulina Kowalczyk, Wiktoria Rybak, Dominika Słowińska, Patrycja Wołos, Maja Wójcik ( z klasy IIe), Julia Krajewska (z klasy IIIa), Maciej Balcerowski ( klasa IIIb) oraz Edwin Stój i Filip Walos ( z klasy IIIe).

Program artystyczny powstał pod kierunkiem: Magdaleny Cichowlas, Agnieszki Cieślakowskiej i Beaty Tadli-Rodakowskiej.

Od 10 lat Publiczne Gimnazjum Nr 1 jest koordynatorem powiatowej akcji pt. „ Łowcy baterii”. Wszelkie działania w tym zakresie prowadzone są pod nadzorem Iwony Bitner i Bożenny Szumlak. Od początku współpracujemy z REBA Organizacją Odzysku S.A., która jest spółką wyspecjalizowaną w tworzeniu systemu zbiórki i odzysku i została założona przez największych producentów baterii obecnych na polskim rynku.

{gallery}images/pg1/2014-2015/Baterie 2014{/gallery}