Kolejne sukcesy naszych strażaczek!!!

W dniu 16 marca w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Kozienicach odbył się etap powiatowy XLI Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Naszą szkołę reprezentowała piątka uczniów, którzy przeszli poprzedni gminny etap, w skład której wchodzili: Aleksandra Sadowska 4a, Paulina Jastrzębska 4a, Aleksandra Kamińska 4b, oraz uczniowie gimnazjum Małgorzata Jopek 3a i Jakub Włodarczyk 2a. Z naszymi uczniami walczyli uczniowie z 14-stu innych szkół z terenu powiatu kozienickiego. Po pierwszym etapie jakim był test, najlepsza okazała się Małgorzata Jopek z wynikiem 20 pkt na maksymalne 24. Do drugiego etapu dostała się również Aleksandra Sadowska z wynikiem 16 pkt. W egzaminie ustnym nasze uczennice okazały się bezkonkurencyjne i obie wygrały w swoich kategoriach wiekowych. Dziewczyny będą reprezentować nasz powiat na szczeblu wojewódzkim w Ryściu 21 kwietnia. Każdy z uczestników otrzymał ciekawe gadżety, a osoby z pierwszych trzech miejsc bardzo ciekawe nagrody np. tablety, słuchawki, kaski rowerowe czy pendrivy. Wszystkie te nagrody ufundowali patroni tego turnieju Starostwo Powiatowe w Kozienicach i Burmistrz Gminy Kozienice, Nadleśnictwo Dobieszyn i NZZE przy ENEA Wytwarzanie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności osobom na podium. Dziękujemy również Panu Jackowi Wochniakowi za doskonałe przygotowanie naszych uczniów. Życzymy powodzenia w kolejnym etapie !