Konkurs „BOŻONARODZENIOWA RAMKA NA ZDJĘCIE” rozstrzygnięty!

6 grudnia 2022 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Kozienicach rozstrzygnięto  wewnątrzszkolny konkurs plastyczny „BOŻONARODZENIOWA RAMKA NA ZDJĘCIE”, który skierowany  był do  uczniów klas I-III. Głównym  celem konkursu było rozwijanie umiejętności plastyczno-technicznych oraz stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych prac. Prace były wykonane estetycznie, dzieci wykazały się przy tym dużą kreatywnością  i dokładnością. Postanowiłyśmy nagrodzić wszystkich uczestników konkursu.  Wręczenia nagród, dyplomów i wyróżnień  dokonał  Pan Dyrektor Andrzej Suwała.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Zofia Kosacka uczennica klasy IIIa

II miejsce – Carmen Sikora uczennica z klasy Ib

III miejsce – Wiktoria Witaszak uczennica z klasy IIb

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplom z wyróżnieniem i słodki upominek.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Organizatorami konkursu były panie Agnieszka Klimas, Sylwia Bernaś i  Urszula Szerszeń.