Konkurs ekologiczny rozstrzygnięty!!!

18 października 2016 roku w naszym gimnazjum odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego pt. ” Jak wyobrażam sobie otoczenie mojej szkoły za 10 lat”. Konkurs polegał na przygotowaniu przez uczniów naszego gimnazjum prac w dziedzinach : plastyka, literatura, projekt makiety. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Brała pod uwagę zgodność z tematyką konkursu, technikę wykonania, estetykę wykonania, oryginalność wykonania. Komisja wyróżniła następujących uczniów:
w kategorii makieta:
I miejsce – Ewa Barańska klasa IIIb, Karolina Kowalczyk klasa IIIb
II miejsce- Ada Kobylska klasa IIa, Małgorzata Jopek klasa II a
III miejsce- Anna Tokarczyk klasa Ia, Julia Pachocka klasa I a
wyróżnienie otrzymali następujący uczniowie: Zuzanna Dębiec i Aleksandra Misztal – uczennice z klasy IIa oraz Paulina Warmiak i Karolina Chałas- uczennice z klasy IIIb.

w kategorii literatura:
I miejsce- Karolina Różańska klasa Ib
II miejsce- Martyna Górniak klasa Ib
III miejsce- Grzegorz Kacperek klasa IIIb
wyróżnienie: Weronika Seroka kl. Ib, Zuzanna Tokarczyk kl. Ib, Bartosz Siembor kl. IIIb

w kategorii plastyka;
I miejsce – Magdalena Tęcza klasa IIIb, Ilona Wróbel klasa IIIb

Uczestnicy otrzymali dyplomy, a laureaci nagrody książkowe.
Wszystkim uczniom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.

Opiekunowie konkursu: Iwona Bitner i Bożenna Szumlak
Zdjęcia:Sebastian Kotlarek