Konkurs „Majowa łąka”

Uczniowie z klasy 1d wzięli udział w gminnym konkursie pt. ,,Mali mieszkańcy naszych ogrodów – nasi sprzymierzeńcy” zorganizowanym przez PSP nr 1 w Kozienicach.

Celem konkursu było rozbudzanie świadomości ekologicznej i pozytywnego stosunku do świata przyrody.

Konkurs został zrealizowany w ramach projektu „Szkoły dobrego klimatu – budowa edukacyjnych stref zielonych w PSP nr 1 i PSP nr 4 w Kozienicach na rzecz łagodzenia zmian klimatu i adaptacji do ich skutków”, realizowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu – Łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków.

Emilia Górnicka otrzymała wyróżnienie oraz piękną nagrodę książkową, a pozostałe dzieci: Dawid Amanowicz, Aleksandra Lenarcik, Aleksandra Szafranek i Aniela Zawada otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy ciekawych prac i życzymy dalszych sukcesów!!!