Konkursy z języka angielskiego

Początek nowego semestru rozpoczęliśmy w naszej szkole konkursem z języka angielskiego „My English Picture Dictionary” II edycja. Był on skierowany do uczniów klas I-III, gdzie celem było stworze nie słowniczka obrazkowego. Uczniowie wykazali się zarówno bezbłędną znajomością angielskich słówek, talentem plastycznym jak i wyobraźnią. Tegoroczna edycja przysporzyła jury nie lada problemów, gdyż nasi najmłodsi wychowankowie zaskoczyli pomysłowością oraz doborem różnych technik plastycznych. Dodatkowo była to świetna okazja do utrwalenia wcześniej poznanego słownictwa. Dnia 1.03.2024 r. , dyrektor Andrzej Suwała wręczył laureatom nagrody książkowe, dyplomy oraz słodkie upominki, ufundowane prze Radę Rodziców. Oto lista nagrodzonych: Klasa I: I miejsce – Alex Król, II miejsce – Fabian Chołuj, III miejsce – Zuzanna Gabryszewska Klasa II: I miejsce – Kacper Lis, II miejsce – Aleksander Borowski, III miejsce – Antoni Lenarczyk Klasa III: I miejsce – Oliwia Lis, II miejsce – Aleksandra Cioczek, III miejsce – Krystian Chołuj Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Wiecej zdjęć na naszym profilu fb -> tu