Krasnoludki śpiewają „Morskie opowieści” – XVII Mały Festiwal Szkolny Piosenki Żeglarskiej

Dziewięcioro pięcioletnich przedszkolaków z oddziałów przedszkolnych w PSP nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach pod opieką nauczycielek Katarzyny Kobus-Zatorskiej i Natalii Nowak wzięło udział w XVII Małym Festiwalu Szkolnym Piosenki Żeglarskiej pod hasłem „W sieci”, organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach. Dzieci zajęły I miejsce w kategorii zespołów. Zdolne i przebojowe przedszkolaki wystąpiły z piosenką szanty pt. „Morskie opowieści”. Dzięki takim wystąpieniom oraz przygotowaniom do nich, dzieci podnoszą poczucie własnej wartości, są śmielsze i mają satysfakcję ze wspólnego osiągnięcia sukcesu. Serdeczne podziękowania za upominki dla organizatorów.