LIGA MISTRZÓW SIATKARZY PGE SKRA BEŁCHATOW VS BUDVANSKA RIVIJERA BUDVA

Mecz rozpoczął się o godzinie 18.00, ale my byliśmy już o godzinie 17.00 . Chcieliśmy zapoznać się z obiektem, organizacją widowiska, ale przede wszystkim chłonęliśmy atmosferę przedmeczową. Dla naszych uczniów widowisko to było niezapomnianym przeżyciem, gdyż większość z nich uczestniczyła po raz pierwszy w tak dużej imprezie sportowej.
Mieliśmy okazję  obserwować w akcji najlepszych polskich siatkarzy: Mariusza Wlazłego, Marcina Możdżonka, Bartosza Kurka i Michała Winiarskiego. Uczniowie byli ubrani w barwy klubowe Skry Bełchatów. Czynnie kibicowali używając trąb, szalików i transparentu z logo Gminy Kozienice. Cała impreza była  transmitowana w telewizji Polsat Sport.

Po raz kolejny Skra Bełchatów udowodniła swoją klasę wygrywając 3:0. Uczestnictwo naszej młodzieży w Lidze Mistrzów wzbudziło wielkie emocje sportowe i wyzwoliło ducha kibica sportowego.

Po zakończeniu spotkania uczniowie naszej szkoły wykonywali zdjęcia z zawodnikami oraz zbierali autografy. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne widowisko sportowe.

{gallery}images/pg1/2011-2012/SKRA{/gallery}