MAM TALENT

W tegorocznej imprezie wzięli udział uczniowie z: PSP Nr 1, PSP Nr 3, PG Nr 1 oraz Placówki Socjalizacyjnej „Panda”.

Konkurs prowadzili Monika Matejko i Bartłomiej Matracki, a występy uczestników bieżąco komentowało jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki, w których wcielili się uczniowie z naszej szkoły: Jakub Wójcik, Maciej Kutyła i Patryk Woźniak. Wyboru zwycięzców dokonało jednak „właściwe”  jury składające się z opiekunów artystycznych przybyłych uczniów. Kiedy uczestnicy udali się do stołówki szkolnej na słodki poczęstunek , jury wyłoniło tegorocznych laureatów:

w kategorii klasy IV – VI szkoły podstawowe

I miejsce zajęła Aleksandra Olejarz z PSP Nr 1

na drugim miejscu uplasowały się Klaudia Jaraszek i Kinga Rynkiewicz z PSP Nr 3

III miejsce zajęła Paulina Kucińska z PSP Nr 1

wyróżnienie przyznano Izabeli Kobus również z PSP Nr 1

w kategorii gimnazjum

na I miejscu uplasowała się Julia Krajewska z PG Nr 1

II miejsce zajął zespół muzyczny z PG Nr 1 i PG Nr 2, w skład którego wchodzili: Karolina Drapała, Damian Bączek, Karol Bączek, Krzysztof Celuch oraz Kacper Majewski

na III miejscu uplasował się zespół taneczny: Kamila Jaraszek, Marzena Rynkiewicz, Mateusz Soból oraz Patryk Stanisławski z PG Nr 2.

wyróżnienie przyznano Agnieszce Pawlik z PG Nr 1

Nagrody laureatom wręczył Dyrektor PG Nr 1 Tomasz Trela. Wszyscy uczestnicy otrzymali też pamiątkowe dyplomy. Docenieni zostali również opiekunowie młodych artystów za trud włożony w ich przygotowanie.

Bartłomiej Matracki

{gallery}images/pg1/2012-2013/Konkursy/Mam Talent{/gallery}