Mateusz Mironiak wśród wyróżnionych w konkursie Wiedzy Religijnej dla gimnazjalistów

17 kwietnia 2018 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu odbył się finał diecezjalnego konkursu „ Duch Święty i Ewangelia” zorganizowanego przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Radomskiej. Naszą szkołę reprezentowali Kasia Bolek i Mateusz Mironiak – uczniowie klasy 2a pod opieką pani Alicji Kucharskiej. Nasi uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością wybranych tekstów Biblii. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, które wręczał ks. bp Henryk Tomasik. Mateusz dostał nagrodę za wyróżnienie w konkursie. Jesteśmy dumni z sukcesu naszego ucznia i życzymy Mateuszowi dalszych sukcesów.