MIĘDZYPOWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE JEDLIŃSK 2018

Nielada sukces biegaczy!!! Awans do XX MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W dniu 13.04.2018r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Finale Międzypowiatowym Ziemi Radomskiej w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, które odbyły się w Jedlińsku. Zmagania odbywały się w trzech kategoriach wiekowych – rocznik 2002, 2003, 2004. Młodzież rywalizowała ze swoimi rówieśnikami z powiatów regionu radomskiego na dystansie 1000 m dziewczęta i 1500 m chłopcy. Dziesięcioosobowa grupa młodych biegaczek (5) i biegaczy (5) reprezentowała naszą szkołę i jednocześnie powiat. W poszczególnych kategoriach wiekowych zarówno dziewcząt jak
i chłopców startowało ponad 60 zawodników. Awans do zawodów wojewódzkich ( Mazowsza ) uzyskiwała pierwsza 12 –ka z każdej kategorii. Trójka naszych reprezentantów zajęła wysokie miejsca co pozwoliło im uzyskać awans do XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w miejscowości Kamion,byli to następujący uczniowie:

DZIEWCZĘTA

Kl. II (2003)
IV miejsce – Izabella Kulesza – 2E

Kl. III (2002)
V miejsce – Natalia Kozioł – 3A

CHŁOPCY

Kl. VII (2004)
IV miejsce – Gabriel Pierzchała – 7C

Poza uczniami, którzy uzyskali awans (Izabella Kulesza 2E, Natalia Kozioł 3A, Gabriel Pierzchała 7C ) szkołę PSP 4 reprezentowali: Joanna Cichowlas 7A, Weronika Krupa 2A, Maja Wójcik 3D, Marcin Michalak 2E, Kacper Wójcik 2F, Łukasz Klimas 3E i Kacper Chabraś 3D, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki, ale ze względu na wysoki poziom zawodów nie uzyskali awansu.
Młodym sportowcom gratulujemy awansu i życzymy sukcesu w zawodach wojewódzkich.
Opiekunem reprezentacji naszej szkoły była Iwona Świątkowska.