Nasi szczypiorniści zwyciężają z imponującym bilansem bramkowym na szczeblu Gminy !

Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych Gminy Kozienice w dniu 28.10.2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach, odbyły się rozgrywki sportowe w piłce ręcznej chłopców na szczeblu Gminy.
W zawodach wzięły udział drużyny z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kozienicach, Publicznej Szkoły w Świerżach Górnych oraz zespół gospodarzy zawodów Publicznej Szkoły Nr 4 w Kozienicach. Reprezentacja chłopców naszej szkoły po świetnym i ciężkim meczu wygrała 6:3 z zespołem z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kozienicach. W drugiej odsłonie zawodów nasi uczniowie wygrali z kolegami z PSP w Świerżach Górnych 14:0.
W ostatnim starciu drużyna z PSP Nr 2 z Kozienic wywalczyła II miejsce zwyciężając 8:4 z PSP w Świerżach Górnych .
Na zakończenie zawodów uczestnicy otrzymali dyplomy i medale. Do zwycięstwa drużynę poprowadził Krzysztof Caban. Nasi uczniowie 18 listopada rozegrają zawody na szczeblu powiatu w Głowaczowie.
Opiekunowi i zawodnikom życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Klasyfikacja końcowa:
Miejsce I Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kozienicach
Miejsce II Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kozienicach
Miejsce III Publiczna Szkoła Podstawowa w Świerżach Górnych
Skład zwycięskiej reprezentacji:
Damian Adamczyk 3b, Jakub Włodarczyk 2a ,Wiktor Wasiński 3e,Mikołaj Maciejewski 3e,Bartłomiej Chołuj 3e,Damian Połoński 3e,Łukasz Klimas 3e, Olaf Śmietanka 3f, Patryk Kondratowicz 2b, Dawid Maćkula 2b, Mateusz Kawka 2b.