Nasi uczniowie pomagają bezdomnym zwierzętom!

Członkowie koła LOP działającego w  naszej szkole  pod opieką p. Iwony Bitner również w tym roku postanowili pomóc przetrwać zimę  podopiecznym Miejsca Tymczasowego Przetrzymywania Bezdomnych Zwierząt  przy KGK w naszym mieście. Rolę koordynatorów wzięli na siebie uczniowie klas IIb i IIIa. To oni zbierali do puszki pieniądze na karmę, koce i pokarm. Liderami  akcji były uczennice:  Ada Kobylska oraz Oliwia Kwiatkowska z klasy IIIa, Katarzyna Węgrzyn z klasy IIb oraz Iga Łukasiewicz z klasy IIe.  Akcję zakończyliśmy wielkim sukcesem. Uczniowie i Rodzice pokazali, że leży im na sercu dobro bezdomnych zwierząt i z dużym zaangażowaniem włączyli się do zbiórki. W tym roku zebraliśmy ponad 800zł. Uczennice wraz z opiekunem zakupili potrzebne rzeczy tj. legowiska, obroże, smycze, karmę suchą i mokrą.  Zebrane oraz zakupione rzeczy zawieźliśmy do Przychodni Weterynaryjnej ” 4 Łapy”, która współpracuje z przytuliskiem przy Kozienickiej  Gospodarce  Komunalnej ku wielkiej radości zwierzaków i ich opiekunów.

Wdzięczne czworonogi dziękują wszystkim  za okazane serce!