Nasi uczniowie pomagają bezdomnym zwierzętom!

Był pomysł i szybka realizacja. Członkowie koła LOP działającego w naszym gimnazjum postanowili pomóc przetrwać zimę podopiecznym Miejsca Tymczasowego Przetrzymywania Bezdomnych Zwierząt przy GK w naszym mieście. Rolę koordynatorów wzięli na siebie uczniowie klas II a i III a. To oni wykonali plakat, puszki do których zbierano pieniądze na karmę, zbierali koce i pokarm. Na niekwestionowaną liderkę akcji wyrosła Ada Kobylska z II a. Podziękowania za duże zaangażowanie należą się również, Zuzannie Dębiec , Barbarze Kani , Aleksandrze Król ,Adriannie Jaros , Natalii Kłos i Julii Telbusiewicz. Akcję zakończyliśmy wielkim sukcesem. Uczniowie i Rodzice pokazali, że leży im na sercu dobro bezdomnych zwierząt i z dużym zaangażowaniem włączyli się do zbiórki. Zebrane rzeczy oraz zakupioną karmę zawieźliśmy do Gospodarki Komunalnej ku wielkiej radości zwierzaków i ich opiekunów .
Opiekunem akcji była Iwona Bitner.
Wdzięczne czworonogi dziękują wszystkim za okazane serce!