Od Serca Dla Serca

W naszej szkole 8 lutego odbył się kiermasz „Od Serca Dla Serca” na rzecz chorych kardiologicznie dzieci, które oczekują na pilne i kosztowne operacje poza granicami kraju. Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców i uczniów, którzy tak licznie i prężnie wsparli nas w tej akcji i
przygotowali wspaniałe wypieki. Dziękujemy również nauczycielom i pracownikom obsługi, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w to przedsięwzięcie. Na kiermaszu nie brakowało słodkości, wśród nich były szarlotki, serniki, pierniki, babeczki, galaretki, wafelki, francuskie rogaliki i wiele innych domowych ciast. Nic dziwnego, że kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Niezmiernie miło nam, że dzięki wspólnej ofiarności i dobroci serca zebraliśmy 3397 zł . Pieniądze zostaną przekazane Fundacji Wszyscy Razem. Przy l kiermaszu pomagały uczennice z klasy 6a ,Lena Adamczyk, Weronika Antoniak,Dorota Gondek, Aleksandra Środa, Hanna Zielona, Kinga Zając oraz uczennice z klasy 8b, Amelia Molenda i Lena Wziątek. Koordynatorem akcji była pani Agnieszka Klimas, we współpracy z Paniami Sylwią Bernaś, Urszulą Szerszeń, Małgorzatą Tokarczyk i Iwoną Bitner.
Za bezinteresowną chęć czynienia dobra, za pomoc i życzliwość.
DZIĘKUJEMY!