Piłka siatkowa – sukces naszych dziewcząt

16.01.2016r. w Publicznym Gimnazjum Nr1 im. Jana Pawła II w Kozienicach odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową dziewcząt na szczeblu gminnym.
W turnieju wzięły udział reprezentacje trzech Gimnazjów:
PG Nr 2 w Kozienicach
PG w Świerżach Górnych
PG Nr 1 w Kozienicach.
Rozgrywki odbywały się systemem „ każdy z każdym”. Dziewczęta z naszej szkoły pokonały koleżanki z PG Nr 2 w stosunku 2:0 ( 25:13, 25:18 ) oraz z PG w Świerżach Górnych 2:0 ( 25:4, 25:11 ). Wygrywając turniej drużyna dziewcząt z naszej szkoły będzie reprezentowała Gminę w rozgrywkach powiatowych.
Skład drużyny: Magdalena Komorowska (2A) – kapitan, Patrycja Żak (2A), Aleksandra Rybakowska (2A), Oliwia Wróbel (2A), Weronika Gołębiowska (2A), Katarzyna Płatos (2A), Natalia Kłos (2A), Magdalena Ochocka (3B), Weronika Poncyliusz (2C). Opiekun drużyny – Iwona Świątkowska.
Wyniki końcowe:
I miejsce – PG Nr 1 w Kozienicach