Podsumowanie akcji  „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Drodzy  Uczniowie i Rodzice!

Kolejny już raz pokazaliście, że potraficie i chcecie przyłączyć się do tej pożytecznej akcji. Wasze zaangażowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Na placu szkolnym zaczęły rosnąć góry elektroodpadów: komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV, AGD, baterie i wiele jeszcze innych „elektrośmieci”. Głównym celem akcji było podniesienie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadów. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych.

Drodzy Rodzice! Wykazaliście się wspaniałą postawą. Dziękujemy Wam wszystkim.

Do zobaczenia za rok!!!

Dyrekcja szkoły: Andrzej Suwała, Dorota Stępień  oraz koordynator akcji Iwona Bitner.