Podsumowanie konkursu „Na skraju puszczy”

24.05.2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rozstrzygnięciu gminnego konkursu plastyczno-fotograficznego „Na skraju puszczy”, którego organizatorem była Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kozienicach.

W kategorii plastyka – klasy gimnazjalne, pierwsze miejsce zajęła Jagoda Wojnarowska 2c, drugie – Hanna Łukiewicz 2a.

W kategorii fotografia – klasy gimnazjalne, najlepszy okazał się Jakub Włodarczyk z klasy 2a, drugie miejsce zajął Łukasz Klimas z 3e.

Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody i dyplomy, które wręczyli pani wiceburmistrz Małgorzata Bebelska i dyrektor PSP nr 3 Krzysztof Ludwiczak.
Młodym artystom i ich opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w świecie sztuk pięknych.

Opiekunami nagrodzonych uczniów byli: Dorota Kogut i Przemysław Nowak.