,,Poznajmy się nawzajem, kto jak na imię ma…”

To nie tylko słowa piosenki, ale przede wszystkim myśl przewodnia spotkania integracyjnego tegorocznych pierwszoklasistów z wychowawcami i rodzicami., które odbyło się w minioną niedzielę nad jeziorem kozienickim . Na przybyłych tłumnie uczestników czekało już ognisko przygotowane przez pracowników ośrodka oraz wiele innych wspaniałych atrakcji. Podczas gdy rodzice zajęli się pieczeniem kiełbasek dla swoich pociech, wychowawczynie przeprowadziły rozgrywki sportowe. Nie było tu wygranych ani przegranych, liczyła się tylko wspaniała zabawa i dobry humor. Po wysiłku fizycznym nasi mali uczniowie ze smakiem pałaszowali przygotowane na grillu przysmaki, a to nie był jeszcze koniec atrakcji…Odwiedziła nas także Pani Kasia – animatorka, która jak za sprawą czarodziejskiej różdżki oferowała dzieciom coraz to ciekawsze zajęcia.  Pierwszaki miały okazję nauczyć się techniki puszczania ogromnych baniek mydlanych, zrobić oryginalną biżuterię, pomalować twarz czy nauczyć się sztuki skręcania balonów w różnorodne kształty. Każdy znalazł coś dla siebie. Spotkanie integracyjne okazało się bardzo udanym przedsięwzięciem i wszyscy jego uczestnicy będą na pewno miło wspominać ten dzień – szczególnie, że dopisało nam wszystko, od pięknej pogody po uśmiech na twarzach i doskonałą atmosferę.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców klas I za pomoc w zorganizowaniu tego wydarzenia.

Opiekunami i współorganizatorkami ogniska były wychowawczynie klas pierwszych: Małgorzata Sienkiewicz i Dorota Wrzosek.