Program rekolekcji wielkopostnych

godz. 16.00 – Nabożeństwo z nauką dla młodzieży szkół średnich i gimnazjum

8 marca- czwartek

godz. 10.30 – Msza św. z nauka dla młodzieży gimnazjum

godz. 16.00 – Spotkanie w Domu Kultury dla młodzieży szkół średnich i gimnazjum – PROJEKCJA FILMU „ISTOTA CZŁOWIECZEŃSTWA”

9 marca – piątek, dzień spowiedzi

godz. 10.30 – 11.30 – Spowiedź młodzieży gimnazjów

18.00 Msza św. z nauka dla młodzieży szkół średnich i gimnazjum z Komunią św. generalną

ok. godz 18.45 – Droga Krzyżowa ulicami miasta z kościoła p.w. Św. Krzyża do kościoła Św. Rodziny w Kozienicach

Rozkład jazdy autobusów szkolnych

Wyjazd z Kozienic o godz. 9.30 , dowóz uczniów pod plebanię Świętego Krzyża na godz. 10.30

Odjazd o godz. 11.30 (spod plebanii Świętego Krzyża)

Trasa 1. Brzeźnica – Ruda – Śmietanki -Janików (opiekun p. G. Kocyk/B.Mazur)

Trasa 2. Przewóz – Wólka Tyrzyńska – Samwodzie (opiekun p. W. Kucharska/D. Słowińska)

Trasa 3. Aleksandrówka – Stanisławice- Kociołki (opiekun p. B. Szumlak/J. Świstowska)

UWAGA! W piątek drugi kurs po południu na wszystkich trasach (3 autobusy)

Wyjazd z Kozienic 17.00 pod plebanię Świętego Krzyża na godzinę 18.00 Odjazd około godz. 19.30 spod kościoła Świętej Rodziny.