Przedszkolaki na „Farmie Iluzji”

16 maja dzieci z grup: Motylki , Żabki i Delfinki odbyły podróż autokarem do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w Mościskach. Wrażeń było co niemiara, Pani Przewodnik oprowadziła uczestników wycieczki po wielu interesujących miejscach. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć Latającą Chatę
Tajemnic, przejść w Wiklinowym i Lustrzanym Labiryncie, przeżyć niesamowite wrażenia ruchu pozornego w Zakręconym Domku i Tunelu Zapomnienia. Podziwialiśmy Lewitujący Kran, Studnię Nieskończoności, Lewitujące Piłeczki oraz zrobiliśmy ciekawe zdjęcia z „głową na talerzu”.
Po obiedzie dzieci bawiły się w wesołym miasteczku, gdzie każdy mógł korzystać z wybranej przez siebie atrakcji ( karuzele, kaczuszki, koniki, diabelski młyn , małpie drzewo). Farma Iluzji to wprost IDEALNE miejsce na niesamowitą wycieczkę. Cel edukacyjny został osiągnięty w bardzo przyjemny dla dzieci sposób. Wszystkie dzieci na pewno zapamiętają na dłużej niezwykły pobyt na Farmie.