„Przejdź na ty z naturą, przynieś paczkę z makulaturą” – konkurs zbiórki makulatury dla przedszkoli i szkół

Konkursu zbiórki makulatury dla przedszkoli i szkół

pn.: „Przejdź na ty z naturą, przynieś paczkę z makulaturą”.

Organizatorem konkursu pn.: „Przejdź na ty z naturą, przynieś paczkę z makulaturą” jest Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o. o.

1. Uczestnicy konkursu:

• przedszkola (w tym oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych),
  • szkoły podstawowe (w tym uczniowie klas gimnazjalnych).

2.Przedmiotem konkursu jest zbiórka makulatury, do której zaliczamy: gazety, kolorowe czasopisma, książki, zeszyty, zapisane lub zadrukowane kartki, opakowania papierowe i kartonowe, torby papierowe, etc. Makulatura powinna być powiązana w paczki  w celu sprawnego odbioru i ważenia.

3.Warunki uczestnictwa w konkursie:

• przedszkole powinno dostarczyć co najmniej 10 kg makulatury oraz złożyć deklarację udziału w konkursie (Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu),
  • szkoła podstawowa powinna dostarczyć co najmniej 25 kg makulatury oraz złożyć deklarację udziału w konkursie (Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu).

c) w celu ustalenia daty i godziny odbioru makulatury, przedszkole/szkoła powinna skontaktować się z Kozienicką Gospodarką Komunalną najpóźniej do 19.04.2019 r., pod numerem telefonu: 48 614-24-03 wew. 24,

d) makulatura będzie odbierana od 23.04.2019r. do 26.04.2019r., w godzinach od 800 do 1400, dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe,

Spośród uczestników konkursu zostaną wyłonieni laureaci w kategoriach:

Kategoria I Najlepsze przedszkole w Gminie Kozienice.
Kategoria II Najlepszy przedszkolak w Gminie Kozienice wśród wszystkich przedszkolaków, biorących udział w konkursie.
Kategoria III Najlepszy przedszkolak w każdym  przedszkolu.
Kategoria IV Najlepsza szkoła w Gminie Kozienice.
Kategoria V Najlepszy uczeń w Gminie Kozienice wśród wszystkich uczniów szkół podstawowych, biorących udział w konkursie.
Kategoria VI Najlepszy uczeń w każdej szkole podstawowej.

1. W celu wyłonienia laureatów konkursu przewiduje się następujące kryteria dla poszczególnych kategorii:
  2. Kategoria I i IV – ilość zebranej makulatury w danym przedszkolu/szkole podstawowej przypadająca w przeliczeniu odpowiednio na jednego przedszkolaka/ucznia,
  3. Kategoria I, II, III, IV, V, VI – największa ilość zebranej makulatury w danej kategorii.

1. Konkurs trwa od 01 marca do 26 kwietnia 2019 roku.

Dzień 26.04.2019 r. jest ostatnim dniem odbioru makulatury z przedszkoli/szkół podstawowych.

1. Oficjalne zakończenie konkursu i wręczenie nagród wszystkim laureatom konkursu odbędzie się w dniu 29 kwietnia o godz. 1330 na terenie Kozienickiej Gospodarki Komunalnej, ul. Przemysłowa 15 w Kozienicach.

Do pobrania:

1. Regulamin -> pobierz