Rajd Integracyjny uczniów klas I

Zorganizowano gry i zabawy na wesoło (wyścigi rzędów) oraz quiz historyczno-geograficzny. Za   poszczególne konkurencje klasy zdobywały punkty. Uczniowie na początek wspólnej zabawy sprawdzili swoją wiedzę o historii Kozienic. Po  rozgrzewce, która odbyła się przy muzyce, młodzież rozpoczęła drużynowe zmagania w konkurencjach sportowych  . Sportowa rywalizacja odbywała się  na wesoło, lecz zgodnie z zasadą „fair – play”. Zakończeniem imprezy było wspólne ognisko  połączone z pieczeniem kiełbasek i  muzyką.

Klasyfikacja końcowa klas po podliczeniu zdobytych punktów wyglądała następująco:

I        miejsce – kl. I b 30 pkt.

II      miejsce – kl. I c 26 pkt.

III     miejsce –  kl. I e 23 pkt.

IV     miejsce – kl. I d 22 pkt.

V      miejsce – kl. I a 21 pkt.

Wszystkie klasy za udział w rajdzie otrzymały pamiątkowe dyplomy, a dla wszystkich uczestników zostały ufundowane nagrody w postaci słodyczy, które wręczył Dyrektor Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach Pan Tomasz Trela. Rajd integracyjny klas pierwszych był udaną imprezą  i spełnił założone cele. Wszyscy świetnie się bawili, lepiej się poznali i przeżyli niezapomniane chwile. Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego oraz wychowawcy klas I. Quiz historyczny przygotował i przeprowadził nauczyciel  historii – p. Grzegorz Kocyk.

{gallery}images/pg1/2014-2015/Rajd Integracyjny{/gallery}