Ready, steady, go! English Fun Club już wystartował!

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym?  Wszyscy, którzy wzięli udział w warsztatach z języka angielskiego już znają odpowiedź na to pytanie. Dodatkowe zajęcia, które rozpoczęły się 16 lutego są skierowane do wszystkich miłośników „angla” z klas czwartych. Nasi uczniowie będą szlifować swoje umiejętności językowe wykorzystując atrakcyjne i ciekawe narzędzia pracy, takie jak piosenki, gry interaktywne, zabawy ruchowe a także metodę 5S (five senses – pięć zmysłów). Warsztaty mają na celu nie tylko rozwój kompetencji kluczowych, takich jak mówienie czy słuchanie, ale także poznanie kultury, tradycji i zwyczajów panujących w krajach anglojęzycznych. Dodatkowe zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, którzy bardzo aktywnie i z dużym zaangażowaniem wykonywali postawione przed nimi zadania. Wszyscy fani języka angielskiego opuszczali zajęcia w doskonałych nastrojach i trzymamy kciuki, że przyczyniły się one do rozbudzenia ich ciekawości, chęci zgłębiania wiedzy i motywacji do dalszej nauki. Jeśli jeszcze się zastanawiasz…nie zwlekaj…przyjdź, zobacz i zostań z nami…angla miłośnikami! Czekamy w każdy piątek, godz. 13.35, sala nr 2, nauczyciel prowadzący: Małgorzata Sienkiewicz.