Sezon łyżwiarski rozpoczęty!

Sezon łyżwiarski rozpoczęty! Uczniowie klasy IVa pod opieką Krzysztofa Cabana po raz pierwszy mieli możliwość spróbowania ciekawych zajęć na lodowisku. Uatrakcyjniając zajęcia wychowania fizycznego w okresie zimowym skorzystaliśmy z lodowiska znajdującego przy basenie Delfin. Walorem dodatkowym jest możliwość spędzenia lekcji na świeżym powietrzu w innej niż na co dzień scenerii . W zależności od zaawansowania uczniowie uczą się poruszania na łyżwach i doskonalą zdobyte umiejętności w miłej atmosferze i wspaniałej zabawie. Główna ideą jest zachęcanie uczniów do zdobywania nowych umiejętności ruchowych oraz podnoszenia sprawności fizycznej, a co za tym idzie kształtowanie odpowiednich nawyków i postaw.