Srebro dziewcząt w piłce nożnej

W dniu 29.09.2018r. na boisku szkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się rozgrywki w piłkę nożną dziewcząt. W turnieju wzięły udział reprezentacje 3 szkół: PSP nr 1 w Kozienicach, PSP nr 4 w Kozienicach oraz PSP nr 3 w Kozienicach. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym” . Pierwszy mecz rozegrały z uczennice z PSP nr 1 oraz PSP nr 3, spotkanie zakończyło się 4:0 dla gospodarzy zawodów. Druga potyczka to mecz pomiędzy drużyną PSP 4, a drużyną PSP 1 nasze dziewczęta wygrały 2:0 i już srebro było pewne, ale drużyna chciała walczyć o złoto.
W ostatnim meczu zmierzyły się reprezentacje PSP nr 4 i PSP nr 3. Pomimo świetnej walki i dużego zaangażowania nasza drużyna przegrała tylko 1:0.
Skład reprezentacji szkoły: Aleksandra Sadowska, Gabriela Buczek, Aleksandra Popis, Weronika Majdak, Aleksandra Glegoła, Julia Kowalik, Paulina Jastrzębska, Gabriela Stępięń z klasy 5a.
Po emocjonujących rozgrywkach klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
I miejsce: PSP nr 3
II miejsce: PSP nr 4