Sukces naszych szczypiornistów

19 października 2019r.  Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Kozienicach odbyły się zawody w piłce ręcznej chłopców rocznika 2005 – 2006 na szczeblu gminy. W zawodach wzięła udział reprezentacja chłopców naszej szkoły z klas VIII w składzie: Mikołaj Dróżdż , Kacper Kapciak, Kacper Skiba, Szymon Popiel, Krzysztof Skowroń, Kamil Tokarski , Jakub Jędra , Patryk Sulima, Maciej Rudzki, Dawid Wardanyan.  W zmaganiach wzięło udział 6 drużyn: PSP 1, PSP 3, PSP 4 w Kozienicach, PSP w Ryczywole, PSP w Janikowie, PSP Stanisławice.  Rozgrywki prowadzone były systemem grupowym. Wygrywając obydwa mecze w grupie awansowaliśmy do finału, gdzie zmierzyliśmy się z drużyną z Janikowa. Wgrywając spotkanie w stosunku (4 – 1) nasza drużyna zajęła I miejsce.

Gratulujemy zwycięstwa.

Opiekunami byli : Dariusz Bojdziński i Jacek Wochniak.