Świąteczny Czas – III Kozienicki Kiermasz Świąteczny z udziałem PSP nr 4

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia w dniu 9 grudnia na terenie zespołu pałacowo-parkowego przed Urzędem Miejskim odbył się III Kozienicki Kiermasz Świąteczny. Podczas jego trwania został zaprezentowany program artystyczny nawiązujący do tradycji świątecznych oraz można było zakupić przepiękne dekoracje świąteczne m.in.: choinki, bombki, stroiki, anioły, ramki na zdjęcia. Tradycyjnie, uczniowie naszej szkoły oraz oddziałów przedszkolnych wraz z rodzicami i opiekunami ,włączając się w ten „magiczny” zwyczaj ,przygotowali tematyczne ozdoby, które można było nabyć na stoisku przygotowanym przez nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4. Nasze prace cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zgromadzonych. To tu, można było poczuć wyjątkowy, świąteczny klimat!